O nas

Marka Agrimaster – krótka historia

Agrimaster SpA założona została w Molinelli we wczesnych latach 1980-tych, wraz z wyprodukowaniem pierwszej kosiarki model AGRIMASTER, stworzonej na znacznie ograniczonych zasobach lecz z gigantycznym projektem w głowach jej twórców.

Słuchając i rozumiejąc potrzeby rolników firma rozpoczęła produkcję urządzeń o bardzo szerokim zakresie parametrów. w połowie lat 80-tych, Agrimaster przedstawił nową kosiarkę mulczującą oraz pierwszą kosiarkę z 8 rzędowym ułożeniem noży.

w latach 90-tych firma rozpoczęła budowanie, opryskiwaczy i wysięgników, które zostały wprowadzone w bardzo szerokim zakresie parametrów oraz modeli. Tuż przed końcem starego tysiąclecia Agrmiaster rozpoczął produkcję urządzeń do obsługi bardzo dużych powierzchni.

Dzięki swojej innowacyjności oraz jakości produkowanych urządzeń firma zawsze stała na czele w swojej branży w wielu ważnych aspektach, takich jak certyfikaty jakości czy produkty przyjazne środowisku.

Asago ® Marcin Lech

Firma została stworzona w roku 2003. nasza wiedza zdobyta przez lata wspierania rynku obsługi zieleni pozwala nam obsłużyć zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zapewnimy wsparcie, doradztwo oraz profesjonalną obsługę w doborze maszyny do Państwa potrzeb, gwarantuje to indywidualne podejście  do każdego z naszych klientów oraz wyszkolony personel.  Jako oficjalny Importer marki AGRIMASTER gwarantujemy Państwu pełne wsparcie przy sprzedaży i serwisie tych maszyn. Zapraszamy

O nas

Firma Asago ® Marcin Lech działa na rynku obsługi zieleni już od 2003 r. Zajmujemy się wsparciem ludzi dbających o przydomowe ogrody, tereny zieleni miejskich, tereny sportowe oraz wielkopowierzchniowe trawniki.

KONTAKT

ASAGO ® MARCIN LECH
04-792 Warszawa
ul. Wał Miedzeszyński 262

tel. 503-802-812
mail: warszawa@asago.pl